045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Asbrip Syrup 150ml me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Asbrip Syrup 150ml 150 Mililitra

9.49 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Lëng
ProdhuesiCatalysis
Sasia
1

Rreth Asbrip Syrup 150ml

Asbrip Syrup 150ml
Asbrip është ushqim plotësues që ndihmojnë në ruajtjen e funksionit normal të frymëmarrjes.
Ky suplement ushqimor është formuluar me antioksidantë dhe vitamina për të ndihmuar në përkrahjen e me probleme Respiratore: Gripi, Ftohja, Asma, Bronchitis dhe Pharnigitis.
Asbrip 150ml Përmban eukalipt dhe nenexhik të mbështesin funksionin e traktit respirator.
Të gjithë përbërësit natyralë.
përmban:
Mente, Eukalipt, Aditivët: Acid Fumarik, Acid Askorbik, Acid Malik.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Kujdes:
Mbani enën e mbyllur fort në një vend të ftohtë dhe të thatë.
Preferohet Per Femijet nga Mosha  3vjeqare  tri her nga 5ml
Kurse per Te rriturit 5 her nga 5ml

Indikatorët

  • Bronkiti spastik
  • Lehtësimin e dhimbjeve te ftohjet dhe te gripi
  • Ndihmon në përmirësimin e rrugëve të frymëmarrjes

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0