045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Artichoke me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Artichoke 1x100 Copa

6.69 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Të tjera
ProdhuesiZirkulin
Sasia
1

Rreth Artichoke

Ndihmë për tretje natyrale të ushqimeve të rënda dhe yndyrore.

Tableta me Angjinare (artichoke) dhe lule Gentiane
Nxitë tretjen natyrale të ushqimeve të rënda dhe të yndyrshme.

Tretja e ushqimit është proces kompleks, i akorduar saktë dhe i ndjeshëm në probleme. Ushqimet e rënda, të yndyrshme si dhe konsumimi i tepërt i ushqimit dhe pijeve mund të trondisin shpejtë sistemin e mëlçisë, tëmthit dhe lukthin. Si rezultat, mirëqenia e sistemit tretës dëmtohet dukshëm.
Duke i përdorur substancat natyrale jetike nga angjinarja dhe gentiana, ndihmohet puna e mëlçisë, tëmthit dhe në veçanti e lukthit.

Artichoke tabletat plus gentiana nxisin tretjen natyrale të ushqimeve të rënda dhe të yndyrshme dhe janë të dobishme për lukthin, mëlçinë dhe tëmthin dhe ndihmojnë në mbajtjen e nivelit të kolesterolit.

Artischocke është i prodhuar dhe i testuar në Gjermani.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Marrja e rekomanduar ditore prej 3 tabletave përmban 1.080 mg ekstrakt të gjetheve të angjinares, të prodhuar nga 15.000 mg gjethe të freskëta të angjinares.

Indikatorët

  • Për humbje peshe

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0