045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Artichoke me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Artichoke 200 Mililitra

9.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Shurup
ProdhuesiSalus
Sasia
1

Rreth Artichoke

Artichoke e mirë PËR DOBËSIM – 5 kg brenda një kohe relativisht të shkurtër, ULË YNDYRNAT në gjak – Kolesterolin, përmirson tretjen, etj.

Përmban 100% lëng Artiçoke, i pastër dhe i freskët, pa konzervans dhe asnjë shtesë artificiale!
Ndryshe Artiçoka njihet ndër të tjera edhe me emrin Alcachofa.
Përndryshe sa i përket Artiçokës për konsumim me qëllim të humbjes së peshës është një prej benefiteve
të shumta që mund ta gëzosh duke përdorur lëngun Salus Artiçoka – këtë e vërtetojnë shumë studime klinike qysh prej vitit 1930, për fat të keq harrohet se artiçoka ka benifite të tjera edhe ndoshta me interesante dhe eshte e pazëvendësueshme te
problemet me tretje si dispepsia, sindromi i zorres nervoze, ne mbrojtejen e regjenerimin e stimulimin e mëlqisë, në parandalimin e arteriosklerozes, është diuretik, detoksifikues shume i fortë, është e njohur si antiinflamator. Mos e përdorë nëse je shtazënë, nëse je nënë gjidhënëse ose më e re a më i ri se 12 vjet.

Produkt Gjerman.

Lengu Salus Artichoke eshte BIO-logjikisht i paster, eshte pa konzervues, pa aromatizues, pa sheqer dhe pa kurfar shtese tjeter artificiale! 100% leng i shtrydhur nga Artiçoka e fresket e kultivuar vet nga prodhuesi gjerman Salus, prodhuesit me te rrespektuar dhe me te njohur ne bote sa i perket shtesave ushqimore

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

2 here nga 10ml nje gjysme ore para mengjesit dhe drekes ose darkes.

Per nje muaj rrekomandohen deri dy shishe perdorim. 

Indikatorët

  • Ndihmon eleminimin e lëngjeve të tepërta
  • Ndihmon në kontrollimin e peshës-obezitetit
  • Ndihmon në proçesin e tretjes
  • Për humbje peshe

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0