045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni AOSept Plus 360ml me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

AOSept Plus 360ml 360 Mililitra

15.69 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Lëng
ProdhuesiAlcon
Sasia
1

Rreth AOSept Plus 360ml

AOSEPT PLUS me HydraGlyde është zgjidhje e përshtatshme për të gjitha llojet e thjerrzave-lenteve të kontaktit duke përfshirë edhe ato hidrogel silikoni. Përmban 3% peroksid hidrogjeni.
Bazuar në një reaksion të peroksidit të hidrogjenit që provon thjerrzave e depozitimit dhe të papastërtive të tjera, i lë ato në një zgjidhje të padëmshme pa nevojë për manipulime të tjera. AOSEPT PLUS me HydraGlyde kombinon fuqinë e peroksidit të hidrogjenit dhe teknologjisë HydraGlyde. Kjo rezulton në lente të përkryer të pastër me lagështi për t’ju sjellë rehati tërë ditën. 
Ju lutemi lexoni letrën me kujdes.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Indikatorët

  • Sy të shëndetshëm dhe shiqim të mirë

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0