045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Alpenkraft me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Alpenkraft 250 Mililitra

11.49 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Shurup
ProdhuesiSalus
Sasia
1

Rreth Alpenkraft

Alpenkraft

Shurup bimor me mjaltë dhe vajra eterike.

Për fyt dhe bronke, lehtëson kollitjen.

Pa lëndë konservuese.

Suplementet dietale nuk janë zëvendësues të shujtave të rregullta ditore.

Produkt Gjerman.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Kujdes!

Mos të pihet drejt prej shishës.

Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Pas hapjes të ruhet në frigorifer.

Të konsumohet Brenda 4javësh pas hapjes.

Udhëzues:

Të tundet para çdo përdorimi.

Përdoreni kapakun mates.

10ml 3-5herë në ditë të mbahet pak në gojë pastaj të gëlltitet.

Njëjtë vlenë edhe për fëmijët mbi moshën 6vjeçqare.

250=25 x 10ml.

Të ruhet në temperature deri 25C.

Të mbahet larg prej fëmijëve.

Indikatorët

  • Lehtëson të kolliturit
  • Qetëson kollën

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0