045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Alfa Melatonin + B6 3mg me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Alfa Melatonin + B6 3mg 1x30 Copa

4.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiAlfa Vitamins
Sasia
1

Rreth Alfa Melatonin + B6 3mg

Alfa Melatonin + B6 3mg përdoren si ndihmë me pagjumësi, gjumë të fragmentuar dhe çrregullime të gjumit të shkaktuara nga ndryshimet e papritur të zonës kohore.

Melatonina rregullon ciklet natyrore të gjumit, bën kohën e nevojshme për të bjerë në gjumë më të shkurtër dhe ndikon në rrjedhën, cilësinë dhe kohëzgjatjen e gjumit.

Sintetizmi dhe sekretimi i melatonines zvogëlohen me moshën. Prandaj, shtesat janë të rekomanduara për njerëzit e moshuar gjithashtu.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Indikatorët

  • Ndikon në qetësim nervor, redukton stresin dhe lehtëson ankthin
  • Tek depresioni
  • Tek pagjumësia

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0