045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Alfa Biosterone DHEA 50mg me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Alfa Biosterone DHEA 50mg 1x30 Copa

24.59 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiAlfa Vitamins
Sasia
1

Rreth Alfa Biosterone DHEA 50mg

DHEA është një substancë hormonale e prodhuar nga trupi në gjëndrat e veshkave dhe në tru. Ajo është e bollshme në rininë dhe përafërsisht deri në 25 vjet. Pas kësaj moshe, sasia e saj zvogëlohet me plakjen.

Studimet raportojnë se funksionet e DHEA në trup janë të lidhura me zhvillimin e shëndetshëm dhe jetëgjatësi. Është i përfshirë në rritjen e masës së muskujve, deponimin e kockave, sasinë e yndyrës së trupit dhe prodhimin e hormoneve seksuale tek burri dhe gruaja.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Përdorimi i kësaj dhe çdo shtesë tjetër natyrore duhet të bëhet me mbikëqyrjen e një mjeku, veçanërisht nëse ka një gjendje mjekësore të diagnostikuar. 

Konsultohuni me një specialist para se të përdorni këtë shtojcë nëse jeni diagnostikuar si alergjik ndaj ndonjë përbërësi të tij. 

Gratë shtatzëna dhe të moshuar nuk duhet të konsumojnë këtë produkt.

Të rriturit: Merrni dy (2) kapsula çdo ditë si një shtojcë dietë, e preferuar me një vakt.

Indikatorët

  • Mbështet funksionin e gjëndrës tiroide, zemrës dhe sistemin imunitar
  • Ndihmon shëndetin e përgjithshëm dhe balancimin e hormoneve
  • Përmirëson përgjigjen imune

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0