045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Alfa Bedoxin B6 me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Alfa Bedoxin B6 1x30 Copa

3.79 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Tableta
ProdhuesiAlfa Vitamins
Sasia
1

Rreth Alfa Bedoxin B6

Vitamina B6 mbështet sistemin imunitar ndihmon në prodhimin normal të qelizave të kuqe të gjakut dhe poashtu ndikon në rregullimin e aktivitetit hormonal. Vitamina B6 (piridoksina) lehtëson absorbimin e magnezit nga trakti digjestiv dhe ndihmon infiltrimin e magnezit në qelizë.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Rekomandohet të përdoret një tabletë në ditë.

Indikatorët

  • Mbështet funksionimin normal të muskujve si dhe formimin e qelizave të kuqe të gjakut
  • Ndihmon në rritjen e absorbimit te mineraleve

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0