045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Adolort forte me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Adolort forte 1x30 Copa

25.29 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Tableta
ProdhuesiDenida
Sasia
1

Rreth Adolort forte

Adolort Forte, 30 Tableta 
Qetëson dhimbjet e kyçeve 
Indikacione :
-Osteoartrit
-Artrit reumatoid
-Dhimbjet e mesit, shpatullës dhe dhimbje të tjera.
-Dëmtime të kyçeve
-Përdoret për trauma post operatore
Veçoritë :
Efikas, i sigurtë, tolerohet mirë
Stimulon riparimin e kërceve dhe artikulacioneve
Zvogëlon dhimbjet e kyçeve
Ndihmon përmirësimin e lëvizjeve të kyçeve
Ndalon progresionin e artritit
Antiinflamator efikas
Lehtëson dhe zvogëlon edemat
Ndihmon tretjen dhe ka efekte antioksidante dhe antikancerogjene
Efikas në këmbët e lodhura
Përbëresit :
Boswellia Serrata 250mg
Bromelian 210  mg
turmeric 110 mg
Kolagjen Tip II 40mg
Hialuronat Natriumi 20mg
 
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

1-2 tableta ne ditë

Indikatorët

  • Dhimbje të nyjeve me etiologji të ndryshme
  • Mundëson lëvizje komode të pacientëve që vuajn nga sëmundjet degjenerative siç janë Osteoartriti dhe Arthriti rehumatoid
  • Për sëmundjet që shkaktojnë dhimbje ose traumë të kyçeve, tendineve, ligamenteve dhe muskujve

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0