045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Active Man me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Active Man 60 Copa

29.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiNatures aid
Sasia
1

Rreth Active Man

Formulë bimore për shëndetin riprodhues dhe seksual tek meshkujt. 
Kuron impotencën.
Rrit libidon. 
Ndikon në shëndetin e spermatozoidëve aktivë. 
Arginina rrit dhe stimulon fertilitetin. 
Damiana shërben si një afrodiziak në përmirësimin e jetës seksuale. 
Ginseng trajton impotencën. 
Maca rrit libidon.
Active Man një formulë shumë efikase me disa lloje bimësh si dhe Zink.
– Rrit fertilitetin tek meshkujt.
– Përmirëson marrëdhënien.
– Rrit nivelin e hormonit testosterone në gjak.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Përdorimi : mbi 16 vjec , 3 tableta në stomakun bosh , 1 orë përpara marrëdhënies.
Prodhim i certifikuar anglez. Pa sheqer dhe pa gluten.

Indikatorët

  • Impotencë
  • Për përformancë më të mirë seksuale

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0