045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Acidi Borik 100gr me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Acidi Borik 100gr 100 Gram

1.49 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Lëng
ProdhuesiMaxivita
Sasia
1

Rreth Acidi Borik 100gr

Acid borik – ilaçe, shumë të njohur nga fëmijëria. Active acid borik përdoret  fuqishëm si antiseptik. Ky produkt punon në mënyrë të barabartë edhe në lëkurë dhe mukozën delikate. Përparësia e madhe e acidit borik është se ajo mund të përdoret te të rriturit dhe fëmijët, duke filluar nga moshë shumë të re. Gjëja kryesore – rreptësisht është të respektojnë dozen. Fakti që acid borik grumbullohet në inde dhe ngadalë të eliminohen nga trupi. 
Treguesit kryesore për përdorimin e acidit borik si vijon: 
(inflamacion veshit);
(sëmundjet inflamatore të syrit).
Ndihmon për të reduktuar lëkurën yndyrë, dhe për këtë arsye, parandalon shumë probleme Dermatologjike. 
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Mënyren e përdorimit e gjeni në Paketim.

Indikatorët

  • Luan rolin kryesor në procesin e regjenerimit të dëmtimeve te lëkurës
  • Ndihmon në shëndetin e syve

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0