045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Absolute Dry Sprej Kunder Djersitjes me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Absolute Dry Sprej Kunder Djersitjes 35 Mililitra

14.49 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Sprej
ProdhuesiAbsolute Dry
Sasia
1

Rreth Absolute Dry Sprej Kunder Djersitjes

100% TI, 100% PA DJERSË me ABSOLUTE DRY

Absolute Dry është antiperspirant i fuqishëm që efektivisht pengon djersitjen nën sqetulla, duar, këmbë, por edhe në pjesë tjera të trupit të cilat djersiten. 
Absolute Dry është efektiv deri në 7 ditë.
Paketimi qëndron 5 – 6muaj (nëse përdoret 1 herë në javë).
ABSOLUTISHT FANTASTIKE!
Pa paraben, pa parfume, pa erë
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Indikatorët

  • Djerësitje

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0