045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

Fara të shëndetshme
Rreth Qepë të dehidruara

Qepët janë një burim i madh i vitaminës A, e ndjekur nga vitamina C. Ka sasi gjurmë të Niacin, Pantothenic […]

Më shumë informata

Sasia (në KG)


Çmimi sipas sasisë


0.78

Rreth Hudër pluhur

Hudhra është një bimë në familjen e qepëve, e rritur për vetitë e gatimit dhe efektet shëndetësore. Komponenti kryesorë aktiv […]

Më shumë informata

Sasia (në KG)


Çmimi sipas sasisë


1.43

Rreth Nigella

Emri i gjinisë Nigella është një zvogëlim i nigerit latin (i zi), duke iu referuar farave Farat e N. sativa […]

Më shumë informata

Sasia (në KG)


Çmimi sipas sasisë


1.04

Rreth Goxhi berri

Pak kalori, pa yndyrë, një burim i mirë i fibrave dhe aktivitet të lartë antioksidues, përfitimet e kokrra të Goxhi […]

Më shumë informata

Sasia (në KG)


Çmimi sipas sasisë


2.1

Rreth Fara luledielli

Farat e lulediellit janë një ushqim unik, i pasur në shumë lloje të ushqyesve esenciale, dhe ndonjëherë vështirë për t’u […]

Më shumë informata

Sasia (në KG)


Çmimi sipas sasisë


0.4

Rreth Bukovec djegës

Erëz nga speca të djegës me fara, përmbanë komplet gjithë përbërësit ushqyes, duke dhënë më shumë ngjyrë dhe shije në […]

Më shumë informata

Sasia (në KG)


Çmimi sipas sasisë


0.8

Rreth Hudhër e coptuar

Hudhra është një bimë në familjen e qepëve, e rritur për vetitë e gatimit dhe efektet shëndetësore. Komponenti kryesorë aktiv […]

Më shumë informata

Sasia (në KG)


Çmimi sipas sasisë


1.6

Rreth Kanellë e bluar

Kanella është një aromë e fuqishme që është përdorur mjekësisht në mbarë botën për mijëra vjet. Komponimet e saj të […]

Më shumë informata

Sasia (në KG)


Çmimi sipas sasisë


0.84

Rreth Kanellë shkop 8cm

Kanella është një aromë e fuqishme që është përdorur mjekësisht në mbarë botën për mijëra vjet. Komponimet e saj të […]

Më shumë informata

Sasia (në KG)


Çmimi sipas sasisë


1.43

Rreth Mendër

Ndërsa i afrohemi sezonit të ftohjeve dhe gripeve, menta është aroma dhe shija e parë që na vije në mendje. […]

Më shumë informata

Sasia (në KG)


Çmimi sipas sasisë


0.8

Rreth Majdanoz

Majdanoz është një burim i shkëlqyer për vitaminë K dhe vitaminë C, si dhe një burim i mirë i vitaminës […]

Më shumë informata

Sasia (në KG)


Çmimi sipas sasisë


0.8

Rreth Fara Liri

Farat e lirit janë konsumuar si ushqim për rreth 6,000 vjet dhe mund të kenë qenë njëri nga super ushqimet […]

Më shumë informata

Sasia (në KG)


Çmimi sipas sasisë


1.3

Rreth Kopër

Kopra është një burim i mirë i kalciumit, manganit dhe hekurit, dhe si një ushqim antioksidant, flavonoidet e saj ofrojnë […]

Më shumë informata

Sasia (në KG)


Çmimi sipas sasisë


0.58

Rreth Mustard

Fara e Mustardit është erëza e dytë më e popullarizuar që tregtohet në mbarë botën. Disa nga përfitimet shëndetësore të […]

Më shumë informata

Sasia (në KG)


Çmimi sipas sasisë


0.45

Rreth Çia farë

Pavarësisht madhësisë së tyre të vogël, fara Chia janë plot me ushqyes të rëndësishëm. Ata janë një burim i shkëlqyer […]

Më shumë informata

Sasia (në KG)


Çmimi sipas sasisë


1.3

Rreth Borzilok

Basil është një barishte e zakonshme aromatike në familjen e artë, të njëjtat familje bimore, si bimë të tjera, rigon […]

Më shumë informata

Sasia (në KG)


Çmimi sipas sasisë


0.78

Rreth Korijandër

Këto fara mund të mos jenë aq të njohura po përfitimet shëndetësore që viejn nga to janë të shumta dhe […]

Më shumë informata

Sasia (në KG)


Çmimi sipas sasisë


0.65

Rreth Kinoa

Farat Kinoa janë alternative e mire për proteina dhe niseshte pa pasur nevojë për grurin. Kinoa është gjithashtu një burim […]

Më shumë informata

Sasia (në KG)


Çmimi sipas sasisë


0.84

Rreth Turmerik

Përfitimet potenciale shëndetësore të Turmerikut bazohen në vetit t’i anti-inflamatore të Kurkumit (Curcumin). Vetit anti-inflamatore të Turmerikut janë krahasuar me […]

Më shumë informata

Sasia (në KG)


Çmimi sipas sasisë


1.04

Rreth Piper i zi kokërr

Çka 20g të kësaj erëz ofrojn është shumë: 79% e vlerës së përditshme të rekomanduar mangan; 57% e vitaminës K; […]

Më shumë informata

Sasia (në KG)


Çmimi sipas sasisë


1.3

Rreth Xhenxhefil

Xhenxhefili është e mirë për të pirë kur ndjeni një të ftohje virale që po vjen. Kjo është një çaj […]

Më shumë informata

Sasia (në KG)


Çmimi sipas sasisë


1.2

Rreth Piper i zi i bluar

Çka 20g të kësaj erëz ofrojn është shumë: 79% e vlerës së përditshme të rekomanduar mangan; 57% e vitaminës K; […]

Më shumë informata

Sasia (në KG)


Çmimi sipas sasisë


1.43

Rreth Kërri

Kërri është i përbërë nga përbërës të shumtë, përbërësit janë turmeriku, koriandër, kardamom, qimnon, basil të ëmbël, dhe piper i […]

Më shumë informata

Sasia (në KG)


Çmimi sipas sasisë


0.84


Shporta 0
Shporta

Totali

0